Навколишнє середовище: відсутність достатньої кількості сміттєвих баків у місті Ізмаїл.

Прізвище : Комендантова
Країна : Ukraine
Дата : 06.06.2014
Професія : провідний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту
Організація : НГО
Цільова установа : Виконавчий комітет Їзмаїльскої міської ради, ЖКГ
Етап проблеми :

У більшій частині міста Ізмаїл відсутні сміттєві баки. Для того, щоб викинути сміття, населенню доводиться нести його по кілька кварталів до найблищого сміттєвого баку, який, між іншим, часто виявляється заповненим, або зламаним.Рішення, отримані від громадян

Rem

Rem, Ukraine, інженер-технолог (06.06.2014)

У центральній частині міста багато магазинів. Можна зобов'язати власників встановлювати сміттєві баки і слідкувати за їх станом, а також заключити договор про централізований вивіз сміття на центральне сміттєзвалище.
Федерація молодіжних організацій

Федерація молодіжних організацій, Ukraine, Волонтер (06.06.2014)

Треба звернутися до Ізмаїльського ЖКХ з вимогою розмістити більше сміттєвих баків на вулицях Ізмаїла. Слідкувати за заповненням баків.

Яке твоє рішення?

Поля, які позначені * обов`язкові для заповнення.

*

Поясніть Ваше рішення: Будь ласка, будь-те максимально лаконічні. Це поле має обмеження у 1500 орфографічних символи. Якщо Вам потрібно більше місця, ми радимо Вам публікувати ще одне рішення. Для того, щоб Ваші пропозиції/рішення були розглянуті у офіційному листі до представників органів влади, рішення має відповідати наступним критеріям, які складають основну місію нашого проекту:

  • має бути здійсненним: це означає, що воно (рішення/пропозиція) може бути виконане існуючими установами або за допомогою інших.
  • має бути цінним: рішення/пропозиція повинна мати цінність для спільноти.
  • має бути сталим: рішення/пропозиція повинна мати шанси залучити підтримку і ресурси політичного, соціального та безнес-середовища.
*

Прізвище та ім`я: Ми опублікуємо Ваше прізвище та ім`я щоб надати вам кредит та з метою просування Ваших ідей. Інформація буде опублікована.

*

Країна: Укажіть назву країни, де Ви мешкаєте, з метою складання картини міжкультурної участі у проекті. Інформація буде опублікована.

*

Професія: Укажіть і Вашу професію з метою більш повного просування ваших позицій. Інформація буде опублікована.

*

Освіта: Ця інформація не буде опублікована. Вона потрібна нам лише для статистичних докладів.

*

Електронна пошта: Ця інформація також не буде опублікована. Однак, ми будемо зберігати адрес електронної пошти з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

*

Номер телефону: Номер телефону не буде опублікований. Однак, ми будемо зберігати номер Вашого телефону з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

Ваш веб-сайт: Це поле не є обов`язковим. Якщо у Вас є блог, або ви хочете просунути якусь асоціацію, можете це зробити тут. Сайти, які просувають/рекламують секс, насилля або якусь неадекватну поведінку неприпустимі.

Опублікуйте Вашу фотографію: Це поле також не є обов`язковим. Ви можете завантажити фото у розмірі 80x80 пікселів або більше, у форматі JPG, GIF або PNG. Це тільки сприятиме просуванню ваших ідей.

Ми дякуємо Вам за те, що ви проявили ініціативу та опублікували ваше рішення/пропозицію на нашій платформі! Ваші зусилля сприятимуть реалізації цього проекту, а саме - залучення громадян до прийняття стійких, цінних та важливих рішень пов`язаних з вирішенням суспільних питань. Завдяки вашому прикладу ми ще раз наблизились до створення ефективної громадської політики!


Цей проект фінансується Європейською Комісією. Цей сайт відображає тільки точку зору автора і Комісія не несе відповідальність за використання інформації, яка тут міститься. Партнерські організації: