Сільске господарство: Відсутність ринку збуту

Прізвище : Тудоран
Країна : Ukraine
Дата : 06.06.2014
Професія : офіс-менеджер
Організація : ГО АСРЄІ
Цільова установа : Міністерство аграрної політики України
Етап проблеми :

Мешканці деяких сіл Ізмаїльського району, Одеської області займаються вирощуванням ранніх овочей. При цьому, ніякої підтримки з боку держави не надається, зокремо виробники такої продукції вимушені самостійно шукати ринки збуту. Їх відсутність призводить до швидкого падіння цін на продукцію і, як правило, виробники реалізують продукцію по цінам нижчу за собівартість.Рішення, отримані від громадян

Комендантова Т. Бакалова Ю.

Комендантова Т. Бакалова Ю., Ukraine, Провідний спеціаліст, студентка (06.06.2014)

1)Створити централізовані пункти прийому сільськогосподарської продукції на місцях.
2)Налагодити співпрацю між підприємствами та пунктами прийому за для спрощення збуту продукції за прийнятними цінами для обох сторін.
Федерація молодіжних організацій

Федерація молодіжних організацій, Ukraine, Волонтер (06.06.2014)

Держава повинна зменьшити кількість приватних підприємців в цієї діяльності та надати можливість людям збувати свою сільську продукцію на Ізмаїльських ринках. Зменьшити імпорт продукції з інших країн. Треба звернутись до Організації захисту прав споживачів.
Віорел Бабаян

Віорел Бабаян, Ukraine, технічний експерт (06.06.2014)

1) Надання фінансової або будь-якої іншої допомоги з боку держави.
2) Обмеження доступу ранніх овочів яка виробляється на території інших держав.

Яке твоє рішення?

Поля, які позначені * обов`язкові для заповнення.

*

Поясніть Ваше рішення: Будь ласка, будь-те максимально лаконічні. Це поле має обмеження у 1500 орфографічних символи. Якщо Вам потрібно більше місця, ми радимо Вам публікувати ще одне рішення. Для того, щоб Ваші пропозиції/рішення були розглянуті у офіційному листі до представників органів влади, рішення має відповідати наступним критеріям, які складають основну місію нашого проекту:

  • має бути здійсненним: це означає, що воно (рішення/пропозиція) може бути виконане існуючими установами або за допомогою інших.
  • має бути цінним: рішення/пропозиція повинна мати цінність для спільноти.
  • має бути сталим: рішення/пропозиція повинна мати шанси залучити підтримку і ресурси політичного, соціального та безнес-середовища.
*

Прізвище та ім`я: Ми опублікуємо Ваше прізвище та ім`я щоб надати вам кредит та з метою просування Ваших ідей. Інформація буде опублікована.

*

Країна: Укажіть назву країни, де Ви мешкаєте, з метою складання картини міжкультурної участі у проекті. Інформація буде опублікована.

*

Професія: Укажіть і Вашу професію з метою більш повного просування ваших позицій. Інформація буде опублікована.

*

Освіта: Ця інформація не буде опублікована. Вона потрібна нам лише для статистичних докладів.

*

Електронна пошта: Ця інформація також не буде опублікована. Однак, ми будемо зберігати адрес електронної пошти з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

*

Номер телефону: Номер телефону не буде опублікований. Однак, ми будемо зберігати номер Вашого телефону з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

Ваш веб-сайт: Це поле не є обов`язковим. Якщо у Вас є блог, або ви хочете просунути якусь асоціацію, можете це зробити тут. Сайти, які просувають/рекламують секс, насилля або якусь неадекватну поведінку неприпустимі.

Опублікуйте Вашу фотографію: Це поле також не є обов`язковим. Ви можете завантажити фото у розмірі 80x80 пікселів або більше, у форматі JPG, GIF або PNG. Це тільки сприятиме просуванню ваших ідей.

Ми дякуємо Вам за те, що ви проявили ініціативу та опублікували ваше рішення/пропозицію на нашій платформі! Ваші зусилля сприятимуть реалізації цього проекту, а саме - залучення громадян до прийняття стійких, цінних та важливих рішень пов`язаних з вирішенням суспільних питань. Завдяки вашому прикладу ми ще раз наблизились до створення ефективної громадської політики!


Цей проект фінансується Європейською Комісією. Цей сайт відображає тільки точку зору автора і Комісія не несе відповідальність за використання інформації, яка тут міститься. Партнерські організації: