Працевлаштування та соціальні відносини: соціалізація дітей сиріт до нових умов суспільного життя після закінчення інтернатних закладів

Прізвище : Ені Олександр Сергійович
Країна : Ukraine
Дата : 06.06.2014
Професія : практичний психолог- викладач
Організація : фонд друзья дети
Цільова установа : Міністерство соціальної політики
Етап проблеми :

закінчуючи заклад (інтернат),діти виходять у нове життя практично не готовими ,а саме розподіл коштів,додаткові можливості в отриманні грошей (додатковий заробіток),можливість отримання житла і можливість його оплачувати бо деякі навчальні заклади не мають гуртожитків,додаткове підключення соц.служб в наданні необхідних інформаційних додатків дітям які мають статус.Рішення, отримані від громадян

Борисенко Світлана

Борисенко Світлана, Ukraine, Викладач (17.10.2014)

Можна спробувати реалізувати проект, коли дітям надавалась би можливість працювати ще до закінчення інтернатних закладів. За нашим законодавством, в окремих випадках дитина може прцювати з 14 років. Можна влаштувати щось на кшталт літньої практики. Оголосити конкурс, залучити корпорації, різні коммерційні та державні організації долучатися та надавати тимчасові робочі місця таким дітям.
Ені Олександр Сергійович

Ені Олександр Сергійович, Ukraine, практичний психолог-викладач (06.06.2014)

Ввести в навчальні заклади предмети які б допомогли в подальшій соціолізації дітей,а саме фінансове виховання,правове,а також налаштування на суспільне життя.
Федерація молодіжних організацій

Федерація молодіжних організацій, Ukraine, Волонтер (06.06.2014)

Держава повинна забезпечити фінансову та моральну підтримку. Вихідців з інтернатів треба стимулювати та надавати їм можливість самореалізовуватися у різних сферах.

Яке твоє рішення?

Поля, які позначені * обов`язкові для заповнення.

*

Поясніть Ваше рішення: Будь ласка, будь-те максимально лаконічні. Це поле має обмеження у 1500 орфографічних символи. Якщо Вам потрібно більше місця, ми радимо Вам публікувати ще одне рішення. Для того, щоб Ваші пропозиції/рішення були розглянуті у офіційному листі до представників органів влади, рішення має відповідати наступним критеріям, які складають основну місію нашого проекту:

  • має бути здійсненним: це означає, що воно (рішення/пропозиція) може бути виконане існуючими установами або за допомогою інших.
  • має бути цінним: рішення/пропозиція повинна мати цінність для спільноти.
  • має бути сталим: рішення/пропозиція повинна мати шанси залучити підтримку і ресурси політичного, соціального та безнес-середовища.
*

Прізвище та ім`я: Ми опублікуємо Ваше прізвище та ім`я щоб надати вам кредит та з метою просування Ваших ідей. Інформація буде опублікована.

*

Країна: Укажіть назву країни, де Ви мешкаєте, з метою складання картини міжкультурної участі у проекті. Інформація буде опублікована.

*

Професія: Укажіть і Вашу професію з метою більш повного просування ваших позицій. Інформація буде опублікована.

*

Освіта: Ця інформація не буде опублікована. Вона потрібна нам лише для статистичних докладів.

*

Електронна пошта: Ця інформація також не буде опублікована. Однак, ми будемо зберігати адрес електронної пошти з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

*

Номер телефону: Номер телефону не буде опублікований. Однак, ми будемо зберігати номер Вашого телефону з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

Ваш веб-сайт: Це поле не є обов`язковим. Якщо у Вас є блог, або ви хочете просунути якусь асоціацію, можете це зробити тут. Сайти, які просувають/рекламують секс, насилля або якусь неадекватну поведінку неприпустимі.

Опублікуйте Вашу фотографію: Це поле також не є обов`язковим. Ви можете завантажити фото у розмірі 80x80 пікселів або більше, у форматі JPG, GIF або PNG. Це тільки сприятиме просуванню ваших ідей.

Ми дякуємо Вам за те, що ви проявили ініціативу та опублікували ваше рішення/пропозицію на нашій платформі! Ваші зусилля сприятимуть реалізації цього проекту, а саме - залучення громадян до прийняття стійких, цінних та важливих рішень пов`язаних з вирішенням суспільних питань. Завдяки вашому прикладу ми ще раз наблизились до створення ефективної громадської політики!


Цей проект фінансується Європейською Комісією. Цей сайт відображає тільки точку зору автора і Комісія не несе відповідальність за використання інформації, яка тут міститься. Партнерські організації: