Освіта та наука: відсутність освітньо-відпочинкових закладів для дітей шкільного віку.

Прізвище : Бакалова
Країна : Ukraine
Дата : 06.06.2014
Професія : студентка
Організація : Волонтерський клуб ФЕІ
Цільова установа : Виконавчий комітет Їзмаїльскої міської ради, Відділ освіти
Етап проблеми :

Відсутність в місті Ізмаїл освітньо-відпочинкових закладів для дітей шкільного віку на повний робочій день. В літній період діти зазвичай не мають контрольованого відпочинку, та зазвичай, проводять багато часу на вулиці, не займаючись нічим, що сприяє збільшенню ризиків набути негативних звичок,проявів девіантної поведінки, та загрожує здоров'ю і життю дитини. Батьки заняті на роботі, не взмозі виділити час для впорядкування зайнятості дитини. Вирішення цієї проблеми повинно бути закріплено за місцевим відділом освіти.


Яке твоє рішення?

Поля, які позначені * обов`язкові для заповнення.

*

Поясніть Ваше рішення: Будь ласка, будь-те максимально лаконічні. Це поле має обмеження у 1500 орфографічних символи. Якщо Вам потрібно більше місця, ми радимо Вам публікувати ще одне рішення. Для того, щоб Ваші пропозиції/рішення були розглянуті у офіційному листі до представників органів влади, рішення має відповідати наступним критеріям, які складають основну місію нашого проекту:

  • має бути здійсненним: це означає, що воно (рішення/пропозиція) може бути виконане існуючими установами або за допомогою інших.
  • має бути цінним: рішення/пропозиція повинна мати цінність для спільноти.
  • має бути сталим: рішення/пропозиція повинна мати шанси залучити підтримку і ресурси політичного, соціального та безнес-середовища.
*

Прізвище та ім`я: Ми опублікуємо Ваше прізвище та ім`я щоб надати вам кредит та з метою просування Ваших ідей. Інформація буде опублікована.

*

Країна: Укажіть назву країни, де Ви мешкаєте, з метою складання картини міжкультурної участі у проекті. Інформація буде опублікована.

*

Професія: Укажіть і Вашу професію з метою більш повного просування ваших позицій. Інформація буде опублікована.

*

Освіта: Ця інформація не буде опублікована. Вона потрібна нам лише для статистичних докладів.

*

Електронна пошта: Ця інформація також не буде опублікована. Однак, ми будемо зберігати адрес електронної пошти з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

*

Номер телефону: Номер телефону не буде опублікований. Однак, ми будемо зберігати номер Вашого телефону з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

Ваш веб-сайт: Це поле не є обов`язковим. Якщо у Вас є блог, або ви хочете просунути якусь асоціацію, можете це зробити тут. Сайти, які просувають/рекламують секс, насилля або якусь неадекватну поведінку неприпустимі.

Опублікуйте Вашу фотографію: Це поле також не є обов`язковим. Ви можете завантажити фото у розмірі 80x80 пікселів або більше, у форматі JPG, GIF або PNG. Це тільки сприятиме просуванню ваших ідей.

Ми дякуємо Вам за те, що ви проявили ініціативу та опублікували ваше рішення/пропозицію на нашій платформі! Ваші зусилля сприятимуть реалізації цього проекту, а саме - залучення громадян до прийняття стійких, цінних та важливих рішень пов`язаних з вирішенням суспільних питань. Завдяки вашому прикладу ми ще раз наблизились до створення ефективної громадської політики!


Цей проект фінансується Європейською Комісією. Цей сайт відображає тільки точку зору автора і Комісія не несе відповідальність за використання інформації, яка тут міститься. Партнерські організації: