Опублікуйте проблему громадського характеру

Поля, які позначені * обов`язкові для заповнення.

Чому нам потрібна вся ця інформація? Всі дані, які ми збираємо шляхом заповнення цих формулярів є дуже важливими для просування проекту та збільшення можливості його успішного розвитку.

*

Назва проблеми: Назва повинна бути лаконічною, не більше 100 орфографічних знаків. Назва зявляється на головній сторінці та внутрішній пошуковій системі і тому цей текст зразу буде спливати при пошуці проблеми.

*

Категорія: Будь-ласка, виберіть категорію, яка найбільше відповідає вашій проблемі/запиту. Якщо Вас не влаштовує жодна категорія, будь ласка, виберіть "Інші категорії" або напишіть повідомлення з метою створення додаткової категорії.

*

Район/Національний: Будь-ласка, виберіть "район", якщо проблема місцевого рівня, або "Національний" - якщо рівень відповідний.

*

Мова: Будь-ласка, виберіть мову, на якій ви бажаєте опублікувати проблему.

Завантажте фотографію, яка пов`язана з даною проблемою: одна хороша фотографія навіть може бути краще ніж 1000 слів. До того ж, це притягує додатково увагу. Спробуй використати фотографію у форматі landscape, з розмірами 300x225 пікселів або більше. Доступні формати - JPG, GIF та PNG.

*

Поясніть проблему: Ця частина є найбільш складною. Часто неможливо знайти рішення з причин неякісного поняття змісту проблеми/запиту. У той же час, намагайтесь якомога лаконічно висловити свою думку, максимум - 1500 орфографічних знаків. Також, ви повинні намагатись так висловитись, щоби Вас зрозуміли і люди, які не мають пізнань у даній області. Якість рішень багато залежить від якості пояснення тут проблеми.

*

Прізвище та ім`я: Ми опублікуємо Ваше прізвище та ім`я щоб надати вам кредит та з метою просування Ваших ідей. Інформація буде опублікована.

*

Країна: Укажіть назву країни, де Ви мешкаєте, з метою складання картини міжкультурної участі у проекті. Інформація буде опублікована.

*

Професія: Укажіть і Вашу професію з метою більш повного просування ваших позицій. Інформація буде опублікована.

*

Освіта: Ця інформація не буде опублікована. Вона потрібна нам лише для статистичних докладів.

*

Електронна пошта: Ця інформація також не буде опублікована. Однак, ми будемо зберігати адрес електронної пошти з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

*

Номер телефону: Номер телефону не буде опублікований. Однак, ми будемо зберігати номер Вашого телефону з метою звязку з Вами у разі необхідності (редагування офіційного листа, обговорення рішень/пропозиції та ін.).

Ваш веб-сайт: Це поле не є обов`язковим. Якщо у Вас є блог, або ви хочете просунути якусь асоціацію, можете це зробити тут. Сайти, які просувають/рекламують секс, насилля або якусь неадекватну поведінку неприпустимі.

Опублікуйте Вашу фотографію: Це поле також не є обов`язковим. Ви можете завантажити фото у розмірі 100x100 пікселів або більше, у форматі JPG, GIF або PNG. Це тільки сприятиме просуванню ваших ідей.

*

Організація, яку ви представляєте: Ця інформація буде опублікована з метою просування вашої організації та вашої роботи. Це поле не є обов`язковим для заповлення. Ви можете написати "Не має відношення" якщо ви не бажаєте назвати вашу організацію.

*

Цільова установа: У разі, якщо Ви знаєте, яка установа може вирішити вашу проблему/запит, будь ласка, напишіть тут. Якщо Ви не знаєте , то заповніть "не знаю", і тоді ми займемось цим питанням.

Ми дякуємо Вам за те, що ви проявили ініціативу та опублікували вашу проблему/запит на нашій платформі! Ваші зусилля сприятимуть реалізації цього проекту, а саме - залучення громадян до прийняття стійких, цінних та важливих рішень пов`язаних з вирішенням суспільних питань. Завдяки вашому прикладу ми ще раз наблизились до створення ефективної громадської політики!


Цей проект фінансується Європейською Комісією. Цей сайт відображає тільки точку зору автора і Комісія не несе відповідальність за використання інформації, яка тут міститься. Партнерські організації: